חיפוש

יתרונות במשלוח זר פרחים עד הבית

במהלך החיים אנו רוצים להעניק מתנות לאנשים שסביבנו – לבת הזוג, לבן הזוג, לאימא, לסבתא, לשותפה בעבודה, לגננת, למורה וכיוצא בזה. לכל האנשים הללו מגיע לקבל את הטוב ביותר מאתנו, לכן אנו ממליצים לכם להעניק להם זר פרחים שיעיד על האהבה שלכם ועל ההודיה שלכם. זר פרחים הוא מתנה קלאסית שלא אבדה מההילה שלה – מתנה שכל אישה, וגם גבר לעיתים, תשמח לקבל. אז איך כדאי להזמין משלוח זר פרחים? ולמה משלוח עד הבית זו אופציה טובה?

 

ללא מאמץ שלכם

ראשית כל, אנו אוהבים שמאמץ נחסך מאתנו. אף אחד לא אוהב להתאמץ סתם עבור משהו. לכן, אם ניתנת לכם אופציה של משלוח זר פרחים שמקילה עליכם את הצורך ללכת לאסוף אותו מהחנות, למצוא חניה ליד החנות, לשלם על החניה וכיוצא בזה, למה שלא תיקחו את האופציה הזו? הנתינה שלכם למשהו אחר לא תגדל אם תתאמצו יותר, כלומר אין למתנה יותר ערך אם התאמצתם מאוד עבורה.

 

הפתעה גדולה יותר

אם תביאו בעצמכם זר פרחים לבית תאלצו להסתיר אותו ואז ההפתעה לא תהיה כל כך משמעותית. אבל אם שליח יגיע לפתח הבית של מי שנתתם לו מתנה זה יפתיע מאוד את מי שאתם רוצים שיקבל את הזר, במיוחד אם אתם גרים אתו באותו בית. כל אחד אוהב לקבל מתנה משליח מסתורי, כשלמתנה מצורף גם ברכה מרגשת ומחממת את הלב.

 

משלוח חינם או מחיר סמלי

בהרבה מחנויות הפרחים יש משלוח חינם, תלוי במקום שאתם גרים בו, במרחק שלו מהחנות, בכמות הזרים שהזמנתם ועוד. בכל חנות באופן גורף יש משלוח חינם או הנחה מאוד משמעותית כשמזמינים הרבה מוצרים או מוצר שעלה הרבה כסף. כמו כן, חשוב לציין שהמחיר על משלוח בדרך כלל סמלי מאוד, לכן הוא לא צריך להוות שיקול עבורכם. בנוסף, המתנה לא צריכה להגיע מתוך מחשבה על העלות שלה, נסו להסיר את החשיבה על כסף כדי שהמתנה תינתן ממקום אוהב וטהור ככל שניתן.

 

למה כדאי לקנות זר פרחים?

זר פרחים הוא מתנה עדינה ונוגעת ללב. יש מתנות מצועצעות כמו בושם או דברים יקרים אחרים, אבל לפעמים הדברים הפשוטים הם ששווים יותר. זר פרחים יתאים לנשים או גברים שאוהבים את הטבע ורוצים שיהיה נגיעה ממנו בתוך הבית. כמו כן, זר פרחים מתאים לאנשים שאוהבים לקשט ולעצב את הבית שלהם לעיתים קרובות – הרי אם תניחו זר על השולחן הוא ישנה מאוד את האווירה בחדר.

 

לסיכום

כל אחד מאיתנו אוהב לקבל מתנות, וזה מנהג יפה מאוד לתת זר פרחים. אנו ממליצים לכם להעניק את הזר באמצעות משלוח עד הבית, כיוון שזה יהיה מפתיע מאוד, נוח מאוד ולא יעלה לכם כסף כלל.

זר פרחים

אולי יעניין אותך גם

4 מתנות שילדים ישמחו לקבל!
4 מתנות שילדים ישמחו לקבל!

בכי, צרחות ובעיטות באוויר הן תופעות לוואי שבאות לידי ביטוי לאחר מסירת מתנה משעממת לילדים צעירים. הורים רבים מכירים בתרחיש זה והם יודעים שעליהם להימנע

קראו עוד »
3 מתנות עם סגולות מיוחדות
3 מתנות עם סגולות מיוחדות

בחירה במתנה לאדם אהוב במיוחד הינה עניין שמצריך היכרות עם סוגים שונים של מתנות. אנחנו מכירים בקושי זה ולכן, החלטנו לצאת בסדרת מדריכים מיוחדת שתציג

קראו עוד »
בקבוק
מתנות שוות ליום האהבה

יום האהבה הוא הכי מרגש ורומנטי בשנה. זה הזמן של כל זוג להתאחד מחדש, להתאהב מחדש ולהעניק אחד לשני מתנות מדהימות ומושקעות. זה הזמן להוציא

קראו עוד »