6 יתרונות במטבח פורמייקה

אם בשנים עברו פורמייקה נחשבה בתור חומר גלם שהיה פחות איכותי, הרי שבמרוצת השנים התברר כי איכויות הפורמייקה השתפרו והמחירים עדיין נשארו יחסית נמוכים לחומרי גלם אלו. מתכננים בניית מטבח בקרוב? במידה שכן, הכנו עבורכם את המדריך הבא הכולל את כל יתרונות בניית מטבח פורמייקה.

אפשרי לבנות מטבחים מסוגים שונים, בעיצובים מגוונים ובגדלים מרשימים למדי, כמו גם מטבחים קטנים. בין אם אתם מעוניינים לבנות מטבח מסוג כזה או אחר, אתם בטוח תיתקלו מתישהו בהצעה של בניית מטבח מחומר גלם הפורמייקה. חומר הגלם הזה מאפשר לכם להנות מעמידות גבוהה בפני בלאי במשך מרוצת השנים, מה שהופך את הפורמייקה לחומר גלם נפוץ למדי בפרויקטים של בניית מטבחים.

 

  1. עמידות גבוהה במשך השנים של מטבחי פורמייקה

אם אתם מעוניינים להנות מעמידות גבוהה בפני בלאי, מטבח פורמייקה כיום מציע טכנולוגיות חדישות בייצור שלו אשר הופכות אותו למטבח חזק במיוחד. בטווח הארוך, אתם תוכלו להנות מחומר גלם עמיד ואיכותי שאינו מתבלה במהירות.

 

  1. עלויות הפורמייקה הן יחסית נמוכות

העלויות של חומר הגלם הנ"ל הן יחסית נמוכות, מה שהופך את הפורמייקה לאפשרות מובילה בבחירת חומרי הגלם מהם בנוי המטבח. בפועל, אפשר לבנות מטבחי פורמייקה בעלויות ממוצעות של כ-3,000 ₪ ומעלה. במחירים של 5,000 ₪ ומעלה, תוכלו לשלב עם הפורמייקה גם את חומר גלם העץ. שזה היתרון הבא במטבחים מהסוגים האלו.

 

  1. אפשרי לשלב בפורמייקה גם אלמנטים כפריים

תמיד חלמתם על מטבח כפרי אמיתי? מטבח כפרי אמיתי לא יכול להיות בנוי אך ורק מפורמייקה, הוא צריך להכיל בעיצוב שלו גם חומרי גלם כמו עץ, אולי אפילו ברזל ומתכת. בעלויות אטרקטיביות למדי, תוכלו לבנות מטבח פורמייקה משולב עם עץ. יהיה כדאי לבדוק את העלויות של שילוב העץ מול נגריות אמן המתמחות בבניית מטבחים. כמו כן, אפשרי לבדוק את הפרטים השונים גם דרך חברת המטבחים.

 

  1. התקנה יחסית פשוטה של מטבח פורמייקה

אם אתם מעוניינים לבנות מטבח פורמייקה בבית, התכוננו להתקנה יחסית קלה של המטבח. אתם תוכלו להתקין את המטבח ביום עסקים אחד, לעיתים מספר ימי עסקים בודדים. אין צורך להמתין שבועות וחודשים עד שהמטבח יהיה מוכן.

 

  1. קל לבצע שינויים במטבחי פורמייקה

אם בעתיד אתם תרצו לבצע שינויים במטבח הפורמייקה שלכם, אתם תוכלו לעשות זאת יחסית בקלות. וגם לא תצטרכו להסתייע בחברת המטבחים בשביל השיפוצים או השינויים. תוכלו גם לפנות ישירות לנגר אמן ולבקש ממנו לבצע שינויים או לשפץ את המטבח.

 

  1. יש היצע גדול של חברות מטבחים

מאחר שיש היצע גדול של חברות מטבחים, כוח המיקוח עובר לידיים של הצרכן. זה אומר שיהיה לכם קל לערוך השוואת מחירים בין חברות מטבחים ולפיכך גם להוזיל עלויות על התקנת המטבח. אל תשכחו, הכוח אצל הצרכן.

 

כיסאות בר

אולי יעניין אותך גם