חיפוש

4 עובדות מעניינות שלא ידעתם על חתולים

אנו רואים חתולים כל הזמן, בכל מקום. ביציאה מהבית, בדרך למקום העבודה ובהליכה רגלית בגני השעשועים והפארקים שנמצאים בקרבת מקום. עובדה זו עשויה לגרום לנו לחשוב שאנחנו מכירים את החתולים באופן מעמיק, אבל האמת היא שזה לא נכון. שוחחנו עם ווטרינרים וביקשנו לדעת כל מיני עובדות מעניינות על חתולים. קיבלנו מעל ל – 20 עובדות מרתקות שגרמו לנו להבין שצריך לכתוב על כך מדריך. אנו מזמינים אתכם לקרוא את השורות הבאות ולגלות את העובדות המעניינות ביותר שריכזנו.

 

תכירו את העובדה המעניינת ה – 1: חתולים לא מביאים מזל רע

לא ברור מי המציא את האמונה התפלה המיותרת שאומרת שחתולים שחורים מביאים מזל רע. מדובר באמונה שעוברת מדורי דורות וגורמת לאנשים להאמין בה (לצערנו). אנחנו יכולים לומר לכם שהאמונה הזו הגיעה מאמריקה הרחוקה ורבים שם מאמינים בה. באסיה ובאנגליה לעומת זאת, מאמינים שחתולים שחורים מביאים מזל טוב. כשגילינו על העובדה הזו, היה לנו ברור שהיא תיכנס למדריך הנוכחי במטרה להביא לשינוי בעניין זה.

חתולים

תכירו את העובדה המעניינת ה – 2: יש מאכלים שאסור לחתולים לאכול

אנו שומעים לא פעם על מי שרוצים לתת לחתול הרחוב שלהם (או לחתול שהם מגדלים בבית) מאכלים שונים שאהובים עליהם. אם אתם עושים זאת, כדאי שתדעו שחתולים לא יכולים לאכול כל מאכל שאתם צורכים. הנה כמה מאכלים שאנחנו אוהבים במיוחד והם נחשבים לרעילים מאוד עבור חתולים:

  • שוקולד
  • בצל
  • אבוקדו

אם אתם רוצים לקבל פרטים אודות הרשימה המלאה של המאכלים האסורים, כדאי שתיכנסו אל הקישור הבא: https://cat-in-boots.co.il בו תוכלו לגלות את כל האינפורמציה החיונית אודותיהם.

 

תכירו את העובדה המעניינת ה – 3: חתולים חייבים לקבל חומצות שומן

מי שהקשיבו לשיעורי התזונה בבית הספר, וודאי יודעים שאנחנו, בני האדם, צריכים לצרוך חומצות שומן בכמויות מזעריות. אנחנו גילינו עובדה מעניינת. מסתבר שהדבר הפוך אצל חתולים. שכן, הם צריכים לצרוך כמויות גבוהות יחסית של חומצות אלו, בגלל שהגוף שלהם לא יכול לייצר אותן באופן עצמאי.

חתולים

תכירו את העובדה המעניינת ה – 4: חתולים לא ממש טובים בתפיסה של עכברים

אם החלטתם לגדל חתול בבית בגלל שגיליתם שיש לכם עכברים בעליית הגג, כדאי שתיקחו בחשבון שתצטרכו להזמין מדביר. שכן, אם היינו במקומכם, לא היינו מסתמכים על יכולות התפיסה של החתול שלנו. מסתבר שחתולים מצליחים לתפוס עכבר רק בפעם אחת מתוך 3 מקרים שונים. כך שהסיכוי שהחתול שלכם יעזור בהרחקת העכברים הוא מינורי.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 4 העובדות המעניינות ביותר שלא ידעתם בכלל על חתולים. עכשיו, יש בידיכם את האינפורמציה החיונית הזו, כך שנותר לכם רק להעביר אותה הלאה ולהראות את הבקיאות שלכם בכל הנוגע לחתולים.

חתולים

אולי יעניין אותך גם