קבלת החלטה לעבור ניתוח אף היא אף פעם לא קלה.

שיקולים כגון תופעות לוואי, תקופת החלמה והשבתה וההשפעות הקבועות על המראה הכללי ניתוח אף זו מחויבות גדולה מטופלים רבים יכולים להימנע.

מהחסרונות של ניתוח וגם  להרוויח את המראה הנחשק באמצעות הזרקות באף שהינו טיפול לא כירורגי.

אם אתם רוצים לשפר את הגודל, הצורה או הסימטריה של האף שלכם אך נרתעים מהרעיון של ניתוח אף, הנה בדיוק הסיבות למה שבגללן כדאי לכם לעשות הזרקות באף לקבלת המראה המושלם עבורכם. 

 

ללא חתכים פירושו ללא צלקות

בעוד שלעתים ניתן לבצע ניתוחי אף מסורתיים בטכניקה סגורה שאינה מייצרת צלקות חיצוניות, הזרקה באף אינה מצריכה כלל חתכים. לא רק שהליך ללא חתכים אומר שאין צורך בזמן השבתה, אלא שהוא גם מייצר תוצאות שאינן מושפעות מצלקות. חומר המילוי ניתנים באמצעות מחט עדינה מאוד שאינה משאירה צלקות. ה נקודות אדומות במקום שבו בוצעו ההזרקות יחלימו במהירות תוך יום או יומיים.

 

פחות תופעות לוואי להתאוששות קלה יותר

תהליך ההחלמה מהזרקה באף, מהיר ולרוב ללא טרחה. תופעות הלוואי השכיחות כוללות נפיחות קלה ואדמומיות שחולפות בדרך כלל תוך מספר ימים או אפילו שעות. ניתוח אף ניתוחי גורם לנפיחות הנמשכת חודשים מה שעלול להקשות על יציאה מהבית ומפגשים חברתיים. הזרקות נותנות לכם את האפשרות ליהנות מתוצאות מספקות מבלי לדאוג להסתיר את הפנים שלכם ולהחמיץ עבודה ואירועים חברתיים אחרים. ניתוח אף ניתוחי כרוך גם בשימוש באריזת אף, תפרים, תחבושות ופדים שעלולים לדרוש פגישת מעקב. לאחר הזרקות, לאף אחד לא אמור להיות מושג שעברת הליך.

 

תוצאות עדינות למראה טבעי

הליך ההזרקות מותאם לחלוטין להעדפות הייחודיות ולתוצאות הרצויות עבורכם. כמות חומר המילוי בשימוש ומיקום ההזרקה ייבחרו בקפידה כדי להשלים את צורת האף שלכם תוך הוספת שיפורים עדינים. בעוד שניתוח אף מעצב מחדש את האף שלכם. הוספת כמויות קטנות של חומר מילוי הממוקם בקפידה יוצרת תכונות מאוזנות יותר שגורמות לאף שלכם להיראות ישר וסימטרי יותר .טיפול הזרקות הוא הטוב ביותר עבור מטופלים עם חששות כמו אסימטריה ושקעי גשר שניתן לתקן על ידי הוספת נפח נוסף לאזורים מסוימים באף.

 

תוצאות הפיכות לחלוטין

אם התחרטתם, טיפול הזרקות האף הפיך לחלוטין. ניתן להזריק אנזים בשם היאלורונידאז כדי לספוג בבטחה את חומר המילוי ולהחזיר את האף לצורתו ולמראהו המקוריים. הגוף שלכם גם יספוג בהדרגה את חומרי המילוי בעצמו לאחר כ-12 עד 18 חודשים. כל סוג של ניתוח פלסטי בפנים דורש מחויבות ושינויים לכל החיים במראה שלך. ההחלטה לשנות את הצורה וקווי המתאר של הפנים שלך יכולה להיות בחירה קשה להפליא, וזו הסיבה שטיפולים בהזרקה הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות. עם האפשרות לתוצאות זמניות אך קלות לתחזוקה, אינכם צריכים עוד להתחייב לשינויים בלתי הפיכים במראה.

תוסף אסתטי