חיפוש

4 סיבות לקחת מונית לשדה תעופה

יש אינספור סיבות שיגרמו לנו להשאיר את הרכב הפרטי בחניה של הבית ולעלות על מונית לשדה התעופה. לפני כמה ימים קיבלנו פנייה ממנהל האתר שביקש מאתנו לכתוב מדריך שיציג את 4 הסיבות הבולטות ביותר שיתאימו לכל אחד. לכן, התיישבנו על המחשב וכתבנו את שורות אלה שיגרמו לכם להבין שזו הבחירה הטובה ביותר גם עבורכם.

 

כדי לא לעמוד בפקקים

הסיבה הראשונה שגורמת לנו לבחור בכל פעם מחדש בהזמנה של מונית נוגעת למצב הכבישים הנוראי בארץ. הרי זה לא משנה באיזה שעה נצא מהבית לכיוון השדה, אנחנו תמיד נמצא את עצמנו עומדים בפקק ארוך ומתסכל. שכן, בשעות היום יש עומסים שנובעים מנסיעות של אנשים מהבית אל מקום העבודה וההפך.

בשעות הערב מתבצעות לא פעם עבודות בכביש, במיוחד בכבישים הסמוכים לשדה התעופה. נסיעה במונית צפויה לארוך זמן קצר יותר, משום שהנהג יכול לעקוף את הפקקים ולנסוע דרך נתיבים שמיועדים אך ורק לתחבורה ציבורית.

כדי לא לעמוד בפקקים

כך לא תצטרכו לשלם על חניה בשדה התעופה

אנחנו יכולים לומר בביטחון שאף אחד לא רוצה להוציא הון על החניון לטווח רחוק שנמצא במתחם שדה התעופה. הרי גם ככה הטיסה, השהייה וההוצאות הנלווית לחופשה מרוקנות לכם את הכיס, אז למה לשלם יותר? כעת אתם וודאי מבינים שהזמנה של מונית לשדה התעופה תחסוך הוצאה משמעותית (מינימום 300 ₪).

 

מי רוצה לנהוג במצבי לחץ? לא אנחנו!

אנו סבורים שאין צורך להציג בשנית את תמונת המצב של הכבישים בישראל. שכן, אתם מכירים היטב בפקקים ובעומסי התנועה שבאים לידי ביטוי באזור המגורים שלכם ובסביבת שדה התעופה. נציין כי השילוב ביניהם לבין נסיעה מלחיצה (כי אתם לא רוצים לפספס את הטיסה שלכם) עשוי להוביל להופעת סטרס. לכן, אנו בוחרים להעביר את הלחץ לנהג של חברת מונית לנתב"ג מאשדוד שייקח את האחריות ויביא אותנו לשדה בזמן.

מונית לנתבג מאשדוד

כדי לא ללכלך את הרכב

כאמור, נסיעה לשדה התעופה מלווה לא פעם בתחושת לחץ. עובדה זו גורמת לאנשים רבים לאכילה רגשית. אנו יכולים להעיד על עצמנו שבימים שבהם היינו נוסעים עם הרכב הפרטי, היינו ממלאים אותו בפסולת עצומה. ראוי לציין שהדבר אירע לא מתוך כוונה, אלא בזדון. שכן, כל אחד מנוסעי הרכב היה זולל חטיף, ממתק או כריך, כך שהפירורים ושאריות האוכל נותרו בתוך הרכב לזמן ממושך וגרמו לו להסריח.

 

השורה התחתונה – צאו להזמין מונית לשדה התעופה!

אלה היו 4 הסיבות שמובילות אותנו להזמין מונית לשדה התעופה לפני כל טיסה. בשלב זה אתם מכירים בהן מקרוב, כך שנותר לכם רק לעכל שאלה גם הסיבות שלכם. נאחל בהזדמנות זו שתיישמו את הטיפ שהוצג כאן ותבחרו מעתה ואילך להגיע לשדה התעופה אך ורק באמצעות נסיעה במונית.

לקחת מונית לשדה התעופה

אולי יעניין אותך גם

עיר
איך בוחרים סיור ברומא?

מתכננים ביקור ברומא ורוצים להספיק כמה שיותר מבלי לבזבז זמן? מתקשים להפריד בין האטרקציות שחייבים לראות לאלה שבתכלס פחות מעניינות אתכם? סיור הוא התשובה. איך

קראו עוד »
כנסייה
5 אטרקציות שוות ברומא

רומא היא אחת הערים עם כמות האטרקציות והאתרים ההיסטוריים הכי גדולה שיש באירופה. לכן, בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם 5 אטרקציות שוות במיוחד שאסור לפספס אם

קראו עוד »