חיפוש

4 יתרונות במסור שולחני

ההתקדמות הטכנולוגית הולידה כמות משמעותית של התקדמות בכל הנוגע לכלי חשמל, במיוחד למסורים. בעוד שמסורים מסורתיים יותר בהחלט משרתים מטרה והם מצליחים בהשלמת עבודות מסוימות, מסור שולחני מאפשר לכל אדם לחתוך עץ ביתר קלות.

מסורים מסוג זה מורכבים ממסור עגול המותקן לשולחן. המסור בולט מעלה דרך חריץ בראש השולחן ומסתובב בעזרת מנוע חשמלי. אם אתה שוקל לרכוש כלי עבודה חשמלי זה, להלן היתרונות של קניית מסור שולחני.

 

  1. מהירות

כשאתה משתמש במסור לפרויקטים גדולים, אתה רוצה לחתוך את העץ שאתה צריך לחתוך במהירות, אך גם בצורה בטוחה. החדשות הטובות לגבי השימוש במסור שולחני הן שתוכל להשיג את שתי המטרות הללו.

כאמור, מסור שולחן מורכב ממסור עגול המחובר למנוע חשמלי. כתוצאה מכך, הסיבובים לדקה (RPM) גבוהים באופן דרמטי, ונעים בין 3000 ל 5000, בדרך כלל בהתאם למסור. זה מאפשר לך לחתוך את העץ שלך בצורה מהירה ויעילה.

 

  1. חתכים מדויקים

בכל הנוגע למסורים, יש לך אפשרויות רבות אך לרובם יש חסרונות. מסור ידיים יכול להיות לא מדויק, לגרום לחתכים מבולגנים והוא גוזל זמן. מסור שרשרת יכול להיות קשה לחיתוך ומתאים יותר לפרויקטים קטנים יותר. מסור עגול יכול גם לבצע חתכים לא מדויקים וידוע שהוא לא נוח לשימוש.

מסור שולחני הוא אפשרות חכמה כאשר יש צורך בחיתוך עץ. בעת שימוש באחד, יש לך אפשרות לבדוק את המידות, מה שמבטיח שהגזרות שלך יהיו מדויקות. היכולת לשמור על לחיצת העץ אותו חותכים תבטיח שהוא יחתך ישר, וכך תימנע כל שגיאה העלולה לגרום לתסכול, אכזבה ותקלות בפרויקט.

 

  1. קלים לשימוש ולחיתוך

מסורים שולחניים פופולריים בקרב קבלנים אנשים שעושים זאת בעצמך כאחד, זאת בגלל קלות החיתוך שהם מספקים. כאמור, המבנה של המסור מאפשר למשתמש ללחוץ את העץ ולהוביל אותו דרך המסור כדי להבטיח חיתוכים ישרים ומדויקים. העוצמה והמהירות של המסור עצמו מאפשרים לך לחתוך את כל סוגי העץ עם מעט עמידות, בין אם זה סוג רך יותר ובין אם קשה ועיקש.

 

  1. רב תכליתי

ידוע שמסורים שולחניים הם גדולים ועוצמתיים יותר מסוגי המסורים הנפוצים האחרים. עם זאת, הם רב-תכליתיים, זאת משום שהם מסוגלים לבצע מגוון גדול של עבודות בקלות יחסית.

מכיוון שמסורי שולחן מצליחים לבצע חיתוכים חלקים ומדויקים, הם כלי חובה עבור מייצרי רהיטים. המסור מאפשר לבעלי מקצוע כמו אלה לבצע את חיתוכיהם בדיוק רב, אפילו בסוגי עצים קשים במיוחד, אשר השימוש בהם נפוץ בתחומים אלה. מסורים שולחניים מסוימים יכולים להיות מכונות ענק ונחשבים בלתי ניתנים להעברה, כמו אלה המשמשים נגרים או חברות מקצועיות לייצור רהיטים. עם זאת, ישנם דגמים רבים זמינים אשר קלים וניתנים להעברה לכל מקום בו אתה צריך להיות.

 

חיתוך עץ

אולי יעניין אותך גם