חיפוש

4 טיפים לקידום העסק שלכם בגוגל!

השאיפה הגדולה ביותר של בעלי אתרים בישראל ובעולם היא להגיע למקום הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל. תרחיש זה קורה בסופו של דבר למי שנחשפו ל – 4 הטיפים שיוצגו במדריך זה. הישארו כאן ותגלו את כל הסודות שיאפשרו לכם לקדם את העסק על הצד הטוב ביותר.

 

טיפ ראשון – תאמתו את פרטיכם ב"גוגל לעסק"

סביר להניח שאתם מכירים בלשונית "גוגל לעסק שלי" שמאפשרת לכם להזין את הפרטים הרלוונטיים אודות בית העסק. אם לא, כדאי שתיכנסו אליה כבר עכשיו ותמלאו את כל המידע שדרוש לקהל היעד שלכם, לדוגמא:

– שעות הפעילות

– כתובת מלאה

– מספר טלפון ליצירת קשר

שכן, זה הצעד הראשוני שיוביל לקידום העסק. אי רישום של פרטים בסיסיים עשוי לגרום לעסק שלכם להיראות כלא אמין.

תאמתו את פרטיכם

טיפ שני – תפנו לחברה מומלצת לקידום אתרים

יש בעלי עסקים שבוחרים לבצע פרסום בגוגל באופן עצמאי, מבלי להסתייע במומחים. מדובר בטעות שצפויה לעלות להם ביוקר בסופו של דבר. שכן, מדובר בתחום שמצריך היכרות מעמיקה עם מונחים ותהליכים שונים, לדוגמא:

  • מילות מפתח
  • תהליכי אופטימיזציה
  • קידום ממומן
  • קידום אורגני

אם אינכם מכירים באחד או יותר מהמושגים הללו, אתם צריכים לפנות לחברה מומלצת שתבצע את ההליך עבורכם, כדי שהאתר שלכם יופיע במקום בולט שיגרום לקהל היעד שלכם ללחוץ על האתר ולבצע בו רכישות.

 

טיפ שלישי – תבקשו מלקוחות להשאיר ביקורת לאחר הרכישה

עליכם לשלוח הודעה אוטומטית שתגיע לתיבת הדואר של הלקוחות שלכם זמן מה לאחר ביצוע הרכישה של המוצר או בתום קבלת השירות שניתן מצדכם. הודעה זו צריכה לכלול קישור ללשונית הביקורות של גוגל, כאשר המטרה היא להפנות את הלקוחות באופן ישיר לכתיבת חוות דעת שתופיע בלשונית זו. נציין שגולשים רבים תרים אחר הביקורות שנכתבו שם, משום שאלה ידועות כאמינות. טיפ זה יאפשר לכם ליהנות מקידום מהיר, קל וזמין שאסור לכם לפספס

 

טיפ רביעי – תגיבו על ביקורות שנכתבו

תכירו את הטיפ האחרון שימשיך את ההליך שהוצג לעיל. נמליץ לכם שלא "לעבור ליד" הביקורות שנכתבו על העסק שלכם. שכן, זו ההזדמנות שלכם להגיב ולהראות מעורבות. נסביר שקהל הלקוחות העתידי צפוי לקרוא את הביקורות הללו ולבדוק את תגובתכם לביקורות החיוביות והשליליות אחד. תרחיש זה מראה את מידת הרצינות שלכם והאמינות כלפי הלקוחות. שימו לב, כדאי להציע הטבות או מבצעים במצבים שבהם תראו שיש צורך במסירת פיצוי.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 4 הטיפים שיאפשרו לכם לקדם את העסק בגוגל במינימום מאמץ. בשלב זה ברור לכם שתצטרכו ליישם את ארבעתם לפי הסדר, כדי שתוכל להגשים את החלום ולהגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. נאחל בהזדמנות זו שתגיעו ליעד בזמן קצר ותקצרו את הפירות.

תגיבו על ביקורות שנכתבו

אולי יעניין אותך גם