חיפוש

4  דרכים יצירתיות במיוחד למיתוג העסק

חלק נכבד מההצלחה של כל עסק היא מיתוג ושיווק נכון. פרסום העסק על ידי מיתוג עוזר לנו ליצור תדמית חיובית לבית העסק או החברה שלנו ולמשוך לקוחות חדשים ובכך להגדיל משמעותית את היקף המכירות שלנו.

כשאנשים חושבים על פרסום, לרוב מה שעולה להם לראש זה פרסומות בטלוויזיה, ברדיו וברשתות החברתיות, ואם נודה על האמת – קצת עייפנו מלראות את אותן הפרסומות שוב ושוב. למרבה המזל, יש לנו כמה פתרונות יצירתיים בשבילכם שיעזרו לכם לפרסם את העסק ולהעלות ללקוחות ולעובדים שלכם חיוך על הפנים.

 

מוצרי פרסום – מה זה ולמי זה מתאים?

אחת הדרכים היעילות והיצרתיות ביותר לפרסם ולמתג את העסק היא באמצעות מוצרי פרסום לעסקים. מוצרי פרסום, הם למעשה מוצרים יום יומיים שלאו דווקא קשורים לתחום העיסוק של העסק או החברה, הנושאים את לוגו ושם העסק.

את מוצרי הפרסום ניתן לתת כמתנות ללקוחות או לעובדים שלכם, ובכך למעשה לתת להם לעשות את עבודת הפרסום בשבילכם על ידי כך שישתמשו באותם פריטים. השימוש במוצרי פרסום יכול להיות יעיל במיוחד עבור עסקים גדולים וקטנים כאחד, ויכול לבוא לידי ביטוי בשלל דרכים שונות.

4  דרכים יצירתיות במיוחד למיתוג העסק

פריטי לבוש ממותגים

מבין מגוון מוצרי הפרסום הזמינים לעסקים, בולטים במיוחד ביעילותם פריטי הלבוש הממותגים. פריטים אלו יכולים לבוא במגוון תצורות: החל בפריטים כמו כובעים ממותגים ועד לחולצות וסווטשירטים הנושאים את שם העסק שלכם בגאווה. את פריטי הלבוש הממותגים ניתן לתת לעובדים שלכם או ללקוחות כמתנה, כך שבכל פעם שהם ילבשו את אחד מפריטי הלבוש הללו הם יעזרו לכם לפרסם ולמתג את העסק שלכם!

 

מוצרי היגיינה ממותגים

תקופת הקורונה לימדה אותנו על חשיבותם של מוצרי ההיגיינה השונים לשמירה על בריאותינו, מה שהוביל לעלייה משמעותית בהיקף השימוש של מוצרים אלו באוכלוסייה הכללית. ניתן ואף רצוי לנצל את העליה בשימוש במוצרי ההיגיינה לטובת מיתוג העסק על ידי הענקת מוצרי היגיינה כגון מסיכות, בקבוקי ג'ל אלכוהול וכדומה הנושאים את שם ולוגו העסק שלכם.

4  דרכים יצירתיות במיוחד למיתוג העסק

מוצרים ממותגים למשרד

מבין מוצרי הפרסום השימושיים ביותר ניתן למנות את המוצרים המשרדיים השונים. עטים, מחברות ואפילו בקבוקי שתייה רב פעמיים הם פריטים שרואים שימוש רב במשרדים השונים, ואם העובדים והלקוחות שלכם עושים בהם שימוש, כדאי להעניק להם ציוד משרדי ממותג שיעזור לפרסם ולמתג את העסק בקלות וביעילות.

 

מתנות ממותגות

מתנות הן דרך מעולה להגיע לליבם של לקוחות פוטנציאליים. על ידי מתן מתנות ממותגות ללקוחות ולעובדים שלכם בכנסים ובאירועי חברה, תוכלו גם ליצור לעסק שלכם תדמית חיובית ולקשר את העסק לאיכות ונדיבות, וגם להנות מפרסום העסק על ידי כך שהאנשים שיקבלו את המתנות יעשו בהם שימוש ויעזרו להפיץ את שם ולוגו בית העסק שלכם. אחרי הכל, מי מאיתנו לא אוהב מתנות?

4  דרכים יצירתיות במיוחד למיתוג העסק

אולי יעניין אותך גם