חיפוש

4 דברים שחובה שיהיה במערכת דיוור

בתור בעלים של עסק או חברה, אחד הדברים הכי חשובים הוא להעביר משימות למערכות אוטומטיות. ההוצאה על כוח אדם היא ההוצאה המשמעותית ביותר בכל עסק, וברגע שתהיה לכם מערכת דיוור איכותית תוכלו לפחות בתחום הזה להוריד את מספר העובדים שאתם מעסיקים. כדי שזה יקרה אתם צריכים מערכת דיוור איכותית וכאן נעזור לכם להבין מה זה אומר.

 

מערכת דיוור

מערכת דיוור הן מערכות שנועדו לאפשר לעסקים לנהל את כל מערך התקשורת שלהם בצורה האופטימלית. במערכת מוזנים פרטי הלקוחות והיא מסוגלת ליצור איתם קשר בעת הצורך וכמובן לקבל מהם פניות. לפני שאתם בוחרים מערכת דיוור לטובת העסק, יש כמה דברים שחשוב לוודא שיש במערכת אותה בחרתם כדי שהיא אכן תוכל לייעל את העסק שלכם.

מערכת תקשורתית

 

אוטומציה מלאה

הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא שיש במערכת הדיוור זו אוטומציה מלאה או לפחות משהו שמתקרב לזה. המערכת צריכה לעבוד באופן כמה שיותר אוטומטי, ללא תמיכה של העובדים. על המערכת לספק לכם התראות במקרה הצורך, לתת מענה במספר מקרים רחב ככל האפשר ולהיות כזו שחוסכת לכם ביצוע של משימות. באופן הזה המערכת תתרום להתייעלות העסקית שלכם.

 

בקרה וניתוח נתונים

עוד דבר שחשוב לוודא שיש לכם במערכת זו בקרה וניתוח נתונים באופן עמוק. טיפול בלקוחות, עבודה מול ספקים ויצירת קשר עם לקוחות פוטנציאלים הן כולן משימות שיכולות להתבצע דרך מערכת דיוור. כדי להצליח בזה עליכם לראות שהמערכת מסוגלת לבקר את עצמה, לדווח על כל הפעילויות שלה, וכך בסוף כל תקופת זמן תוכלו לראות במדויק מה המקומות בעסק שטעונים שיפור.

אוטומציה מלאה

 

אבטחת מידע

במערכת דיוור שמורים פרטים חשובים, בעיקר כאלו שנוגעים ללקוחות ולעסק שלכם. כדי למנוע מצב שבו הפרטים הללו מגיעים לידיים לא רצויות, עליכם לוודא שהמערכת מספקת לכם אבטחת מידע ברמה גבוהה. זליגה של מידע של מתרחשת באופן מקרי וניתן למנוע אותה אם עובדים בצורה נכונה, אבל כדי שזה יקרה עליכם לבדוק מה תו התקן של אבטחת המידע איתו מגיעה מערכת הדיוור.

 

מחיר מתאים

הנתון האחרון שאתם צריכים לבדוק הוא כמובן המחיר של מערכת הדיוור. התשלום על מערכת הדיוור הוא בדרך כלל חודשי, אולם ישנם מודלים שונים של תשלום. אחרי שבדקתם מה המערכות שעונות על הדרישות של העסק, עליכם להבין האם המחיר שהמערכת עולה לכם הופך אותה לכזו שמשתלם לכם להחזיק. רק אל תשכחו שהאיכות של המערכת חשובה יותר מאשר המחיר שלה.

 

לסיכום

אחד הכלים האפקטיביים ביותר בהתייעלות של עסק הוא מערכת דיוור. מערכת כזו חוסכת לכם בכוח אדם לאור העובדה שהיא מאפשרת לכם להעביר משימות מהעובדים שלכם לביצוע אוטומטי. המערכת צריכה להיות כזו שגם מספקת לכם דיווחים אמינים אודות הביצועים שלה, לאבטח את המידע באופן המיטבי וכמובן להיות כזו שמתאימה לתקציב שלכם.

אבטחת מידע

אולי יעניין אותך גם