חיפוש

3 טיפולי יופי שרובנו שוכחים

שמירה על שגרת טיפוח בריאה היא נוסחה בסיסית לשמירה על מראה פנים וגוף נקיים, זוהרים ויפים יותר. אז לפני שאנו רצות לרכוש עוד פריט איפור ולמרוח שכבת מייק-אפ נוספת בואו נחזור לבסיס – טיפולי היופי שכמעט ושכחנו. אנחנו כאן כדי להזכיר, טיפולי יופי אלמנטריים שאנו חייבים לעצמנו. כל המידע הרלוונטי בפוסט הבא. יופי של פוסט.

 

למה אנחנו שוכחים לעשות טיפולי יופי מסוימים?

שגרת החיים שלנו עמוסה ביותר, הלו"ז המערבי הצפוף מעיר אותנו מוקדם בבוקר לעבודה ומשכיב אותנו לישון בחצות אחרי מילוי של עשרות מטלות. התוצאה: אנו שוכחים להשקיע בדברים החשובים לנו. יתכן והצצה קלה במשך היום בראי תאכזב אותנו אולם המטלה הבאה תדחוק בנו מלטפל מיידית בשיניים שהצהיבו ובעור פנים שכתמי שמש מעטרים אותו באופן לא חינני. קראו על טיפולי היופי הבסיסיים שיחזירו את הנוער והחן לפנים שלנו.

 

טיפול שיננית

שיננית אינה בעלת מקצוע אותה יש לפגוש פעם בעשור. כדי לשמור על שגרת טיפוח איכותית יש לבקר אצל שיננית אחת לחצי שנה לטיפול ניקוי וטיפוח יסודי של השיניים.

למען האמת, מלבד התועלת האסתטית שיש בפעולת הניקוי, אין להחסיר כי מדובר בשגרה מונעת של התפתחות עששת וביקורת מצוינת לבדיקה כי אין נזקים מתפתחים בשן העלולים ליצור בהמשך דלקת חריפה יותר. קבעו עכשיו תור לשיננית בזמן קרוב והתחילו לחלום על חשיפת חיוך לבן-שיניים שיאפשר לכם לצחוק מכל הלב.

 

טיפול פילינג

בטיפול פילינג מקלפים שכבות עור חיצוניות באמצעים כימיים. התוצאה: חידוש שכבת עור חלקה וגמישה יותר בעקבות התהליך. פילינג כימי עמוק מאפשר חשיפה של תאי עור חדשים ורעננים יותר למראה עור פנים חיוני. הפילינג נעשה באמצעות תמיסות.

ניתן לבצע פילינג בבית ובמכוני קוסמטיקה וכן על ידי רופא עור מומחה בתחום. הפילינג מאפשר סילוק שכבות עור מוכי צלקות, נקבוביות חשופות וקמטים לטובת עור נקי וזוהר. לטיפולי פילינג, מלבד הפן האסתטי יש גם היבט רפואי בו אנשים הסובלים מעור פנים מצולק במיוחד יוכלו לזכות באיכות חיים גבוהה יותר מבחינה חברתית ותעסוקתית.

 

מילוי קמטים באמצעות הזרקות

נדמה לנו כי גיל מתבגר וקמטים הן צמד שלא ניתן להפרידו. החדשות הטובות: באמצעות הזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית ניתן לעצב מראה רענן וצעיר יותר. יש לבחור באנשי מקצוע מומחים לביצוע הפעולה הקוסמטית.

 

יופי של טיפוח

מצאו לכם זמני פנאי והקדישו אום לפעילות טיפוח מהנה. טיפולי יופי מאפשרים לנו לממש את הפוטנציאל של עור הפנים ומראה החיוך שלנו ומסייעים בבניית דימוי פנים וגוף מדויק וחיובי יותר. הזמינו עוד היום תור לשיננית, רופא עור או קוסמטיקאית ליצירת תוכנית טיפול ספציפית עבורכם. טיפוח יסודי זהו פינוק אמיתי, הרשו לעצמכם ליהנות ממתנות היופי, הנעורים והחיוניות.

טיפול יופי

אולי יעניין אותך גם