חיפוש

שפיכה מהירה: מתסכל אך ניתן לטפל

שפיכה מהירה היא תופעה שכיחה בקרב גברים שאינה מדוברת מספיק. לכן, כאשר גברים חווים אותה, רבים מהם אינם מטופלים ויוצאים לא מסופקים, מתוסכלים וחסרי בטחון ממפגשים מיניים. קיימים שלושה סוגי טיפול מוכרים בתופעה ועליהם נרחיב במאמר.

 

טיפול ע״י פסיכולוג או יועץ מיני

קיימות מספר שיטות לטיפול בשפיכה מהירה שאינן מערבות חומרים כלל אך דורשות יותר זמן וכסף. השיטה הראשונה היא פסיכולוגית ונעשית ע״י תרגול חוזר של טכניקות לעצירה או שליטה בשפיכה. בשיטה הזו ההתמקדות היא בגבר ונעשה תהליך טיפולי על מנת להבין את רגע העוררות המוביל לשפיכה. ע״י זיהוי התחושה נעשה ניסיון אישי להסב את תשומת הלב לגורם אחר.

שיטה נוספת היא ע״י אימון רצפת האגן, תרגילי נשימה ותרגילים להרפיית השרירים. שיטה נוספת ומקובלת בייעוץ מיני היא שיטת שבה לומדים על נקודות רגישות באיבר המין שע״י לחיצה עליהן קיימת הפסקה של השפיכה. ניתן לשלב לאורך הטיפולים שהוזכרו טיפול זוגי שיעזור להפיג את המבוכה, לנרמל את הסיטואציה, וכך להגיע לתוצאות טובות יותר.

 

חומרי השהייה

חומרי ההשהיה הם התרופה המהירה והזולה ביותר מבין האופציות המוצעות בשוק. חברות רבות ברחבי מנוע החיפוש כמו אקסטרה סייז מייבאות, משווקות ומייצרות חומרי השהייה מרכיבים טבעיים. תרופה זו מתאימה כטיפול ראשוני מהופעת הבעיה מאחר וחומרי ההשהיה אינם מצריכים פיקוח רפואי או מרשם – מה שמאפשר חופש פעולה מלא עם השימוש בהם.

מומלץ להקפיד על הוראות השימוש לתוצאות מיטביות למרות שאין כל סיכון בריאותי. את חומרי ההשהיה ניתן להשיג ע״י לחיצת כפתור והזמנת משלוח באופן דיסקרטי ללא כל צורך בייעוץ חיצוני או חשש לגילוי של שאר בני הבית או הפרטנר הזוגי. חומרי ההשהיה הם מבין החומרים הנפוצים לטיפול בבעיה של שפיכה מהירה בעקבות הזמינות ואי הופעת תופעות לוואי.

 

תרופות הניתנות בבליעה

ישנן תרופות הניתנות בבליעה ומטפלות בבעיה של שפיכה מהירה. תרופות כנגד דיכאון בעלות תופעות לוואי שונות וביניהן עיכוב של השפיכה. ייעודם של תרופות אלה הינו טיפול בדיכאון ולכן הן ניתנות לקנייה במרשם בלבד. עיכוב השפיכה הוא לא ייעודה העיקרי של תרופה זו. תרופות מסוג זה הן יעילות לטיפול בבעיה אך יש להן תופעות לוואי רבות שעלולות להשפיע עלינו מאוד- החל ממצב הרוח שלנו ומצבנו הנפשי ועד תופעות לוואי כמו יובש בפה, בחילות, ישנוניות יתר וירידה בליבידו.

על מנת שתיהנו מההשפעה, חשוב להקפיד על לקיחת הכדור באופן יום יומי או לקבל את התרופה בזריקה ולהקפיד על עקביות למשך תקופה ארוכה. כאשר ייפסק השימוש בתרופה, תיפסק ההשפעה שלה. לאורך השנים התגברה המודעות לשפיכה מהירה וצצים יותר ויותר פתרונות בשוק המשלבים טיפולים פסיכולוגיים, תרופתיים וטבעיים לטיפול בנושא. חשוב לבחור את הטיפול המתאים לנו ביותר תוך מתן עדיפות לטיפול מהיר, יעיל ובטוח ככל האפשר.

איש מתסכל

אולי יעניין אותך גם

מנצח המשחק
איך ממלאים ווינר?

בכל הנוגע לזכייה בפרסים במשחק הפופולארי ווינר, אחד השלבים החשובים ביותר הוא מילוי נכון של הטופס באופן שיאפשר לכם למקסם את הזכייה שלכם. לדעת כיצד

קראו עוד »
איך מזהים התמכרות להימורים?
איך מזהים התמכרות להימורים?

הימורים הם בעיה חמורה שעלולה לגרום לנזק כלכלי חמור ליחידים ולמשפחות. ההערכה היא שכ-2.5 מיליון אנשים בארצות הברית סובלים מהפרעת הימורים. הפרעה זו עלולה להוביל

קראו עוד »
מרכיב בקמגרה
מה הוא החומר הפעיל בקמגרה?

החומרים הפעילים בתרופות הם החומרים שאחראים על השפעותיהם הטיפוליות. הם המרכיב העיקרי שגורם לתרופה לעבוד, ובדיוק מהסיבה הזו, הם חשובים להפליא. ללא חומרים פעילים, התרופה

קראו עוד »