חיפוש

קניית עוקבים – האם זה טוב או רע יותר מעוקבים טבעיים?

קניית עוקבים הפכה לתופעה נפוצה בשנים האחרונות, וכך עולה השאלה האם זה דבר טוב ונכון? ומה עדיף – עוקבים טבעיים או קנויים? אנחנו כאן כדי לתת את כל היתרונות והחסרונות של קניית עוקבים בסושיאל בוסט.

 

היתרונות

  1. זה יכול לתת לך דחיפה

קנייה של עוקבים באינסטגרם יכולה להיות דחיפה נהדרת עבורך. זה יגדיל את כמות העוקבים שלך באופן מיידי ואין דבר טוב מזה!

 

  1. זה יכול לעזור לאנשי עסקים ומשווקים לצמוח

אחד הצרכים הגדולים ביותר של משווקים ואנשי עסקים המתכננים את עסקיהם ברשתות החברתיות הוא עוקבים. אם אתה איש עסקים שמנסה להרחיב את העסק שלך ברשתות החברתיות ואין לך מספר עוקבים גבוה בחשבונך, אז יהיה לך מאוד קשה לגדול. הסיבה הפשוטה היא שכשאין לך עוקבים, לא יהיה לך טווח הגעה ולא תוכל לשווק את המוצרים שלך. אז אם אתה מתחיל ברשתות החברתיות, אתה יכול פשוט להשקיע ברכישת עוקבים אחדים.

 

  1. זה יכול לעזור להצליח

קניית עוקבים במדיה חברתית יכולה לעזור לך רבות בצמיחה ולעזור לך להיות בין המובילים. אתרי מדיה חברתית, כמו אינסטגרם, יצרו חוקים חדשים שבהם כבר לא יהיה משנה כמה עוקבים יש לך, כל מה שחשוב הוא המעורבות (Engagement) בחשבונך. תאר לעצמך שיש לך הרבה עוקבים והם לא מגלים שום עניין בפוסטים שלך ולא אוהבים או מגיבים עליהם, אז אתה תהיה בבעיה.

אבל אתרים שמוכרים עוקבים מציעים לאנשים פתרונות בזמן אמת שעוזרים לצמיחה במעורבות שלך. הם יעשו לייק לפוסטים שלך באופן קבוע וישמרו על המעורבות הדרושה בחשבונך!

 

  1. זה עולה פחות כסף ודורש פחות מאמץ

גידול באתרי מדיה חברתית זה עבודה קשה שדורשת מאמצים גדולים. אם אתה משקיע מאמצים רבים, אז תגדל, אבל לאט לאט. זה יהיה ממש מעייף ויבחן את הסבלנות שלך. אבל אם אתה קונה את העוקבים באינטרנט, תקבל דחיפה. ישנם אתרים שונים שמוכרים עוקבים בתעריף זול מאוד. אז בדרך זו תבזבז פחות ותקבל יותר.

 

החסרונות

  1. אתה עלול ליפול להונאה

קנייה של משהו באינטרנט יכולה להוביל גם להרבה הונאות. ישנם אתרים שונים כאלה אשר יבטיחו לך תחזוקה נכונה של חשבונך וייקחו את כספך. אבל אחרי ששילמת, או שלא תקבל כלום או שתקבל בוטים. באופן זה, ייתכן שאתה תגדיל את העוקבים שלך אך המעורבות בחשבונך לא תוגבר.

 

  1. לעולם לא תכיר את העבודה הקשה האמיתית

נכון שקניית עוקבים יכולה לתת לך דחיפה נהדרת. אך פעולה זו תגרום לכך שלעולם לא תטעם את הטעם האמיתי של ההצלחה. ברגע שגדלת כיוצר או איש עסקים, אתה לא תוכל להסתכל אחורה ולהיות גאה בעבודה הקשה שעשית. הטעם האמיתי של ההצלחה יגיע רק כשתדע אילו מאמצים עשית כדי להגיע לרמה זו!

 

אפליקציה חברתית

אולי יעניין אותך גם

קידום נכון
מורה פרטי לקידום אתרים

בעלי עסקים? עצמאיים? פרילנסרים בתחום בשיווק? או שאתם סתם מחפשים להתמקצע וללמוד עוד קצת מעולם השיווק והקידום באונליין? אתם בוודאי נזקקים לשירותיו של מורה פרטי

קראו עוד »