חיפוש

קבלן הריסה

כאשר המבנה אינו בטוח או כאשר רוצים לשפץ את הבית, עולה הצורך בהריסת המבנה.

לשם הריסת מבנה, דרוש פיקוח של קבלן הריסה.

מיהו קבלן הריסה ומה תפקידו? זאת ועוד במאמר הבא.

 

הריסת מבנים

ישנם מקרים בהם עולה צורך לביצוע פעולה של הריסת מבנה. הצורך עולה כאשר ישנו מבנה שאינו בטוח ויציב, וכמו כן, יכול לעלות כאשר רוצים לבנות מחדש מבנה קיים, דוגמת פרויקט פינוי בינוי. הריסת מבנה יכולה אף להתבצע כאשר אנו רוצים לשפץ את ביתנו ולפרק חלק מקירות המבנה. כשאנו מדברים על הריסת מבנים, אנו מדברים על עבודה הכוללת ניסור בטון, אשר נדרשת לשם ביצוע ההריסה. כמו כן, נדרשת שליטה על מספר פעולות, הדורשות דיוק והקפדה על בטיחות על מנת לבצע את העבודה נכונה. משכך, עלינו להזמין את שירותיו של קבלן הריסה, שכן הוא איש המקצוע המוסמך לבצע עבודות הריסה. לו הידע, הציוד, הביטוחים וההיתרים הדרושים לשם ביצוע העבודה.

 

נעים להכיר – קבלן הריסה

כאשר עולה הצורך בעבודות הריסה, יש צורך באנשי מקצוע הקשורים לתחום. עבודת הריסת מבנים, גם אם מדובר בקיר בודד, היא אינה משחק ילדים, ומלווה בקושי ובהתחשבות בפרמטרים רבים. לעיתים, עבודות ההריסה הן חלקיות וממוקדות, זאת כאשר מדובר על הריסת חלק מקיר, לשם הרחבת דלת או לשם יצירת פתח לחלון. ביצוע עבודות ההריסה כולל ניסור בטון. על מנת שהעבודה תתבצע בצורה הנכונה והבטוחה ביותר, ועל מנת לפקח על אנשי המקצוע המבצעים את הפעולות, יש צורך בקבלן הריסה, שיפקח על הנעשה ויוודא כי העבודה נעשית בצורה נכונה.

כיום, קיים ציוד מקצועי ומיוחד, המותאם לכלל הצרכים בעבודות ההריסה. קבלן הריסה ופינוי, שבחזקתו ציוד זה, יבצע את העבודה בצורה הנכונה והבטוחה ביותר. בעת בחירת קבלן הריסה ופינוי, כדאי לוודא כי מדובר באיש מקצוע בעל ניסיון בתחום וכי הקבלן מחזיק ביטוח קבלנים בתוקף.

 

העבודה לא נגמרה – פינוי הפסולת

בסיום ביצוע עבודת ההריסה, לא ניתן להותיר את הפסולת שנוצרה בשטח העבודה. יש לציין כי חל איסור להשאיר את פסולת הבנייה באשפה העירונית. לשם כך, יש צורך לדאוג למכולה אליה תפונה הפסולת. האחריות לוודא כי הוצבה מכולה וכי הפסולת מפונה ואינה מושכלת לאשפה העירונית מוטלת על קבלן ההריסה והפינוי.

 

אתר בנייה

אולי יעניין אותך גם

חשמלאי מנוסה
חשמלאי מומלץ 

המקרר הפסיק לעובד? המיקרוגל גורם לקצרים? הטלוויזיה החדשה מקרטעת? גם במקרים פשוטים יותר כמו אלה, וגם במקרים מורכבים יותר כמו תקלות בארון החשמל או בלוח

קראו עוד »