חיפוש

מה הפיצוי המקסימלי שניתן לקבל בגין תאונת דרכים קלה

לצערנו הרב תאונות הן חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו והן עלולות לקרות גם לאנשים הזהירים ביותר. פעמים רבות בחיים אנשים ימצאו את עצמם מעורבים בתאונת דרכים קלה. ראשית, יש לומר ברכת הגומל ולשמוח שהתאונה לא גרמה לנזק משמעותי. יחד עם זאת הגיוני מאד שגם תאונה קלה מייצרת מצבים בעיתיים. לעיתים אתם תפצעו בצורה שתעכב משמעותית או תמנע לתקופה מסוימת את יכולת העבודה שלהם, בעיקר אם אתם עוסקים בעבודה פיזית התלויה בתפקוד הפיזי שלכם. בנוסף לעיתים, לצערנו, תמצאו את עצמכם בטראומה קלה בעקבות תאונה, ואולי תרצו לעבד את הטראומה על ידי טיפול מתאים.

לתאונת דרכים, גם קלה, יכולות להיות הרבה השפעות על החיים שלכם. חשוב לדעת שאפשר ואפילו כדאי לתבוע פיצויים. לרוב תתבעו פיצויים מחברות הביטוח, להן אתם, או מי שפגע בכם, משלמים באופן קבוע. לעיתים תוכלו גם לתבוע את המדינה דרך ביטוח לאומי. אז אם אתם אחרי תאונת דרכים קלה, קודם כל אנחנו שמחים שהיא היתה קלה ושנית – המאמר הזה בדיוק עבורכם. כאן נפרט כל מה שאתם צריכים לדעת על פיצויים מקסימליים בתאונות דרכים קלות.

 

כיצד נקבעים הפיצויים?

כדי לדעת מה הפיצוי המקסימלי שתוכלו לקבל במקרה שלכם חשוב להבין כיצד נקבעים הפיצויים. גובה תשלומי הפיצויים משתנים משמעותית ממקרה למקרה, בהתאם לתאונה שהתרחשה, לנזק שנגרם לכם ולהשפעה שיש לזה על החיים שלכם. אם לדוגמא שברתם את הרגל ואתם עובדים בעבודה המצריכה הליכה או עמידה, תוכלו לדרוש גם פיצויים בגין פגיעה משמעותית ביכולת ההשתכרות שלכם.

חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים שמכיר היטב את השטח ויודע כיצד לבנות תיק שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. זכרו הפיצויים על פציעות הם לא ״מתנה״ אלא פיצויים המגיעים לכם על פי חוק שאמורים לעזור לכם בצורה משמעותית ברגע לא פשוט בחיים שלכם.

תאונת דרכים קלה

 

על איזה סכומים מדובר?

אז כאמור תלוי מאד את מי תובעים ואת הנסיבות של התביעה. פיצוי בגין תאונת דרכים קלה יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים,צ לעיתים אף למעלה מזה. כסף זה יעזרו לכם לעמוד בחזרה על הרגליים ויסייע לכם עם טיפול ושיקום. פיצויים מאד חשובים גם לכם וגם למשפחות שלכם כי זו הדרך הכי טובה למנוע הדרדרות כלכלית אחרי תאונה, דבר שעלול להיות מאד נפוץ ללא פיצויים מתאימים.

 

עוד כמה דברים שחשוב לדעת

תיעוד ומסכמים

על מנת לבנות תביעה מוצלחת תצטרכו את כל המסמכים הרפואיים ומסמכים נוספים. עורך דין טוב ומנוסה יעזור לכם להשיג את כל המסמכים ובכלל לעשות סדר בכל הבירוקרטיה של המסמכים וארגון תיק התביעה.

 

חשוב לפעול מהר

למסגרת הזמן של התביעה יש חשיבות. ככל שתתבעו יותר מהר יהיו לכם קל יותר לזכור את כל הפרטים וכמובן להשתמש בכסף באופן מיידי לשיקום. לסיכום, אם עברתם תאונת דרכים קלה, פנו בהקדם לעורך דין מצוין ומומחה בתחום ובררו מה הזכויות שלכם ואיך הכי נכון לפעול במצב זה. בהצלחה!

עוסק בעבודה פיזית

אולי יעניין אותך גם