חיפוש

עיצובים בשיש

אם אתם מעוניינים לשדרג את מראה החדר שלכם, כדאי שתכירו את מגוון העיצובים הניתנים לעיצוב משיש. חברת פרביטל היא החברה המובילה לעיצוב בשיש ולעבודות אבן מורכבות שיכולות להתאים לשדרוג דירה, רצפה, חיפוי קיר, מטבח, אמבטיה ואפילו מדרגות. מוזמנים להמשיך איתנו.

מה מיוחד בשיש ליישום עיצובים שונים?

השיש היא אבן היסטורית ששימשה בעבר עבור לא מעט עיצובים בשיש. גווני השיש משתנים בין שחור ללבן על כל גווניהם. מדובר באבן גיר המעובדת יחד עם מינרלים שונים המעניקים לה את חוקה וזוהרה. שיש הוא חומר גלם המתאים גם לשימוש פנים וגם לשילוב מחוץ למבנה.

השיש הוא חומר חזק וזוהר. כאשר רוצים לפתח מוצר במיוצר מחומר קלאסי שהוא לא זמני בלבד, בוחרים בעיצוב שיש. תוכלו להיכנס לאתר שיש פרביטל כדי להתרשם ולקבל השראה ממגוון העיצובים שניתן ליישם באמצעות חומר זה. לשיש יש נוכחות והוא מוסיף אלמנט עיצובי רב משמעות לעיצוב היוקרתי של חלל החדר.

שיש פרביטלי

עיצובים מעניינים בשיש

אינסוף לרעיונות העיצוביים הניתנים ליישום. קבלו סקירה קצרה על רעיונות מובילים יותר ופחות.

 

שולחן שיש

יש לכם כורסאות ואתם מחפשים שולחן מעניין שיתן טאצ' ייחודי, יהיה בעל נוכחות אך יהיה גם מספיק חזק ועמיד? שולחנות שיש יכולים לתת מענה מושלם לשולחן בעיצוב מודרני, מותאם לעיצוב הכללי של הבית ועמיד מפני אחוזי לחות גבוהים, שימוש מאסיבי או אפילו חומרי ניקוי חזקים.

 

מדרגות שיש

לא מעט בתים בישראל כוללים מדרגות פנימיות. כאשר רוצים שהמדרגות ישדרו מראה יוקרתי ואנין במיוחד, הבחירה פונה לכיוון השיש. כי מדרגות שיש מקפיצות את המראה העיצובי של מראה הדירה. הן קלות לניקוי, פרקטיות ומחזירות מראה זוהר במיוחד.

 

אלמנטים עיצוביים משיש

הרבה אנשים מחפשים לשדרג את המראה  העיצובי של חלל הדירה שלהם וזה יכול להביא אותם לחפש אלמנטים עיצוביים מחומרים לא נדושים. השיש הוא כזה ולא מעט אנשים מעוניינים בפיסול שיש לשילוב במראה החדר. זה יכול להיות מעמד ליין, מעמד לסירים או כל רעיון אחר.

 

כיור משיש

כשרוצים להעניק מראה עיצובי חלק וקלאסי, פעמים רבות הבחירה היא דווקא לשלב את הכיור בשיש עצמו וכך לעצב כיור משיש.

 

לסיכום

קיימים אינספור אפשרויות ליישום עיצובים משיש. תערוכות וגלריות רבות מתפארות בעיצובים כאלו. אך הם לא חייבים להיות דווקא במוזיאונים. גם אתם יכולים להפוך את הבית שלכם ליוקרתי יותר באמצעות שילוב עיצובים מיוחדים משיש. זה יכול להיות על ידי שילוב של אי שיש במטבח, כיור מעוצב משיש או אפילו חיפוי וריצוף מאבן שיש טבעית.

קיימים סוגי אבנים שונות המדמות עבודת שיש וכך, פעמים רבות, כדי להוזיל עלויות בוחרים באבן זולה יותר אך נהנים מכל היתרונות הנלווים  למראה השיש הזוהר.  כאן סיכמנו עיצובים שונים בשיש, כדאי לפנות למומחים בתחום כדי להתרשם כיאות.

שיש פרביטלי

אולי יעניין אותך גם

חדר אוכל
תמונות לתלות במשרד

המשרד הוא אחד המקומות בו אנו מעבירים את רוב שעות היום, לכן חשוב לוודא שאנחנו מרגישים בו בנוח. שיהיה מעוצב באופן שמצד אחד, ישקף אותנו

קראו עוד »