חיפוש

עבודות עץ

בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לשילוב פרטי דקורציה מעץ לחלל הבית והגינה.

מעצבים את הבית ומחפשים פתרון פרקטי אך עיצובי? עבודות מעץ הם הפתרון בשבילכם.

 

הקדמה

ישנם מספר אופנים בהם ניתן לשלב את העץ במרחב הבית. מבחינת חלקו החיצוני של הבית ניתן לשלב גדר, פרגולה או דק מעץ. בחלקו הפנימי של הבית ניתן לשלב חיפוי לקיר העשוי עץ. כמו כן, לשימוש בעץ יתרונות רבים, בהם תחזוקתו הקלה והאפשרות לחידוש עיצובו אחת לכמה שנים.

 

פרגולות

בשנים האחרונות, הביקוש לפרגולות העשויות עץ הולך וגובר. הפרגולה מהווה פתרון הן פרקטי והן דקורטיבי לחלק החיצוני של הבית. הפרגולה מאפשרת שהייה בחוץ וניצול החלל בכל ימות השנה. בנוסף, הפרגולה מגנה מפני קרני השמש בימים החמים, וכן מפני הגשמים והרוחות בימים הקרים. כמו כן, הפרגולה אף מגנה על הרהיטים והחפצים שמחוץ לבית.

את הפרגולה ניתן לבנות במגוון גבהים וסגנונות עיצוב. הבחירה בעץ לבניית הפרגולה משווה לו מראה עשיר וחם. ניתן לבחור בסוגי עץ שונים וכן בצבעים וגוונים שונים. פרגולה משדרגת את מראהו החיצוני של הבית. ניתן לעצב ולבנות את הפרגולה לפי הצרכים, הדרישות וטעמו האישי של הלקוח.

 

דק מעץ

דקים מעץ הולכים וכובשים את תחום ריצוף הגינות. דקים מעץ מעניקים הרמוניה בגינה ופופולאריים בעיקר בזכות הטרנד של "חזרה אל הטבע". הדקים מעץ ורסטיליים, זאת מפני שמגיעים בשלל סגנונות, ואפשרות לצבוע אותם במגוון רחב של צבעים. הדק מהווה משטח נוח עליו ניתן להציב פינות ישיבה. דק לגינה המיוצר מעץ אמיתי, ישמר לאורך זמן. גם לאחר שחיקה, ניתן לשמן ולשייף את הדק, ובכך להחזירו למצבו הקודם. כמו כן, ניתן לצבוע את הדק לצבע אחר אם תרצו. כדאי להשתמש בעץ שעבר הליך אימפרגנציה. הליך זה מרחיק מזיקים מהעץ העשויים לגרום לריקבון העץ, כך שהדק ישמר למשך שנים רבות.

פרגולות ודקים הולכים יד ביד. הדקים החלו לצבור תאוצה ולצידם הפרגולות תופסות את מקומן. הבחירה בפרגולה ודק מעץ, מאפשרים יצירת סביבה טבעית והרמונית.

 

חיפוי עץ לקיר

בשנים האחרונות, חיפוי עץ לקיר הפך פופולארי יותר ויותר, זאת בזכות חזותו המרשימה והאווירה החמימה, אך מתוחכמת, אשר משרה בבית. אם אתם מעצבים דירה או עומדים לשפץ, חיפוי עץ לקיר יכול להיות התוספת שתשדרג לכם את הבית. את חיפוי העץ ניתן לעצב במגוון רחב של אפשרויות. ניתן לבחור בסוגים שונים של עץ, צבעים, צורות ועוד. כמו כן, ניתן להתאים לריהוט הבית את חיפוי העץ שתבחרו. לחיפוי עץ לקיר יתרון מרכזי מלבד הנראות, והוא העדר הצורך בתחזוקה, מלבד העברת מטלית לניקוי האבק.

 

סיכום

ישנם שלל סוגי עבודות עץ שניתן לשלב בבית ומחוצה לו, היכולות לשדרג את חזותו של הבית, וכן לתת מענה פרקטי לבעיות שצצות. פרגולה, גדר או חיפוי לקיר מעץ, הן רק תמצית מן העבודות שניתן לשלב.

 

ציוד למטבח

אולי יעניין אותך גם

חשמלאי מנוסה
חשמלאי מומלץ 

המקרר הפסיק לעובד? המיקרוגל גורם לקצרים? הטלוויזיה החדשה מקרטעת? גם במקרים פשוטים יותר כמו אלה, וגם במקרים מורכבים יותר כמו תקלות בארון החשמל או בלוח

קראו עוד »
פריצת דלת
איך פורצים מנעול פלדלת?

למרביתנו יש דלת פלדלת שהיא נפוצה מאוד בישראל. המאפיין העיקרי של דלת פלדלת הוא עמידותה בפני נסיונות פריצה. היא משלבת שני מנגנוני נעילה, גם למעלה

קראו עוד »