חיפוש

מראה שיק למיטת הילד – הכל על מיטות רכב

זה לא חדש לנו שהילדים המתוקים שלנו רק נולדו וכבר ממהרים ורוצים להיות גדולים. מיטות רכב זו בקשה נפוצה בעיקר בקרב ילדים (בנים) מכיוון שיש להם נטייה לאהוב מכוניות מגיל קטן ולנסות להיות כמו אבא שבדרך כלל הוא הדמות ההורית שמסיעה לטיולים ונסיעות משפחתיות בסופי השבוע. אז מיטות רכב הם הטרנד הכי חם של הזמן האחרון בעיצוב חדרי ילדים והנה כל מה שאנחנו יודעים עליו:

 

מיטות רכב, טרנד חולף או כאן כדאי להישאר?

לגמרי כאן בשביל להישאר. מיטות רכב מאוד פופולריות בקרב ילדים מהסיבה הפשוטה: הם רואים אותנו נוהגים והם רוצים גם. מיטת הרכב מאפשרת לילדים לממש חלקית את החלום. ילדים בגיל הזה אוהבים לדמיין ולחלום, כל פעולה פשוטה ביומיום מצליחה בראשם הקטן להפוך לחוויה יוצאת דופן, מיטת הרכב לגמרי מעודדת את היצירתיות והדמיון של הילד שלכם.

 

איך משלבים מיטת רכב בעיצוב חדר הילדים?

מיטת רכב היא רהיט שמושך המון תשומת לב וממש אי אפשר להתעלם ממנו בחדר ולכן ההמלצה שלנו היא פשוט : אל. נסו לשלב את שאר הרהיטים כך שיתאימו בהרמוניה עם המיטה, או בחרו רהיטים סולידיים בקו נקי שלא ימשכו הרבה תשומת לב ויקשו על העין להבין את שאר החלל והרהיטים. ובמילים פשוטות –  אל תנסו לתת לה פייט ואולי אפילו להפך, הוסיפו עוד אלמנטים של מכוניות, כמו תמונות או צעצועים ונסו לשלב את צבעי החדר יחד עם הצבעים של המיטה ותקבלו מראה שלם וכך המיטה לא תבלוט ותראה "לא קשורה".

 

מחירים ודגשים נוספים

את מיטת הרכב ניתן להשיג בצבעים שונים, הפופולריים ביותר הם אדום, לבן, שחור וכחול. טיפ שלנו, אם כבר אנחנו ממשמים לילד את החלום, בואו ניתן לו גם לבחור את הצבע!
המחירים של המיטות נעים בין 1400 ₪ ל6300 ₪ וכמובן תלויים בדגם שאתם בוחרים. ישנן מיטות רכב מעץ שעליו מודפסת תמונה של מכונית, וישנן מיטות שהן מכונית של ממש, שעשויות בדרך כלל משילוב של פלסטיק וברזל והן ממש נראות כמו מכונית. יש כאלו המשלבות תאורת לילה במראה של לדים לרכב ועוד.
שימו לב, רוב הדגמים אינם מכילים אופציה לאירוח חברים מפני שאין להן אפשרות להתרחב ולהכיל עוד מזרן. חשוב להבין אם הילד שלנו אוהב לארח וזו אופציה שעלולה ליצור בעיה. כמובן שישנם גם כמה חנויות שיש להם מיטות רכב עם אופציה נפתחת, ולכן חשוב יחד עם ההתלהבות של הילד לקחת את הדברים בחשבון מבחינת מחיר, איכות ועיצוב.

מיטות יכולות לשדרג את חדר הילדים ולהפוך אותו למגרש המשחקים הפרטי שלהם, לתת לדמיון שלהם ולחלומות שלהם להפוך למציאות ובעינינו, זה הטרנד הכי מקסים של עיצוב חדרי הילדים.

 

חדר שינה

אולי יעניין אותך גם

בית חולים
5 סיבות לרכישת מיטה סיעודית

מקרים סיעודיים דורשים טיפול הולם. פעילויות שגרתיות שאינן עניין של מה בכך עבור האדם הטיפוסי, יכולות להיות מורכבות למדי בטיפול הסיעודי, ועל כן דורשות התכווננות

קראו עוד »
רהיטים שצריך לבית חדש

אחרי כל כך הרבה שנים באותו הבית, בשעה טובה מצאתם את הבית החדש שלכם שאליו תעברו ממש בשבועות הקרובים. האריזות בעיצומן וההתרגשות בשיאה, תאריך ההובלה

קראו עוד »