חיפוש

מוצרי סיבידי שבא פשוט לאכול אותם

צמח הקנאביס כבר ממזמן מככב בעולם הרפואה בתור פתרון נפלא להרבה מאד תסמינים, שטופלו עד כה רק באמצעים כימיים ומלאכותיים.

הצמח מכיל חומרים פעילים נפלאים שאינם ממכרים ומאפשרים לנו לחוות את החיים באופן מעט יותר רגוע ונטול כאבים.

יחד עם זאת, רבים לא מתחברים לשיטות הקלאסיות של נטילת חומרי הצמח ולכן הגיע הזמן להכיר את ההברקה האחרונה והיא סוכריות סיבידי.

רבים שלא בקיאים בעולם הרפואה מאמינים שצמח הקנאביס משפיע באופן שלילי על הגוף, גורם לתחושת "התמסטלות" ואף ממכר. בדיוק בגלל הראייה הצרה וחוסר ההבחנה בין הסגולות השונות של הצמח, חשוב מאד ללמוד ולהתוודע למהות הצמח ומהם החומרים הפעילים השונים בו. לכן, בואו נכיר את הסיבידי, איך הוא שונה מכל מה שהכרנו עד כה, ולמה אנחנו צריכים אותו.

 

מהו סיבידי

סיבידי הוא בעצם חומר פעיל שקיים בצמח הקנאביס, לצד חומרים אחרים. בעוד שאתם כנראה מכירים את ה-THC שנוטה להיות יותר ממכר, חומר ה-CBD אינו ממכר כלל ואף נחשב על ארגון הבריאות העולמי כחומר שאין לו תופעות לוואי. בהתאם לכך נערכים באופן שוטף עשרות מחקרים סביב הסיבידי ונמצא כי הוא מסייע לנו במיגור של מגוון תסמינים בריאותיים.

 

מהן סוגולותיו של הסיבידי

בעקבות המחקרים נמצא כי סיבידי מסוגל לאלחש כאבים אשר מקורם הוא לא רק דלקתי או כרוני, אלא גם עצבי. לצד זה נמצא כי הוא מסייע בשמירה על ערנות, מצב רוח טוב ומונע הופעת תסמינים נפשיים כמו דיכאון או חרדה. לבסוף, בהתאם לרצף פעולות תקין הוא מסייע בהורדה במשקל, הפחתת תגובות אלרגניות והופעת דלקות לאורך זמן.

 

כיצד ניתן לצרוך אותו

בעבר, כאשר הסבידי רק החל לפרוץ בעולם הרפואה, ניתן היה לצרוך אותו באמצעות שמן במינונים שונים, שהיה צריך להסתגל אליהם. כיום, כיום הטכנולוגיה התפתחה וניתן לצרוך את החומר באמצעות מריחת משחות ונטילה אוראלית של סוכריות סיבידי (CBD) חמוצות.

סוכריות הסיבידי הן פיתוח אחרון ומרשים שמסייע לפעילות מהירה יותר של החומר, עקב היטמעותו במערכת העיכול. ניתן לקחת עד כארבע סוכריות ביום על בטן ריקה ונמצא כי הן מעודדות ערנות ולכן מומלץ לא ליטול אותן טרם השינה. יחד עם זאת, מדובר בפיתוח שיכול לסייע במהלך היום לרוגע, שלווה, הפחתת כאבים, והכל עם טעם חמצמץ וכיפי.

 

לסיכום

אם לא הכרתם עד עכשיו את חומר הסיבידי, ואתם סובלים מכאבים חמורים, מצבי רוח וישנוניות מוגברת, הגיע הזמן להתוודע לחומר הרפואי שסובב את עולם הבריאות. חומר הסיבידי מופק מצמח הקנאביס וחשוב להבהיר שאינו בעל תופעות לוואי. לעומת זאת צריכתו, באמצעות סוכריות לדוגמא, משפיעה באופן חיובי על הגוף והוכחה בתור משככת כאבים ממקורות שונים, מונעת דלקות לטווח הרחוק, מפחיתת דיכאונות ותסמינים אלרגניים מגוונים.

מוצר בריאותי

 

אולי יעניין אותך גם