חיפוש

הצעה שאי אפשר לסרב לה: כך תבחר את טבעת הנישואין הנכונה!

טבעת אירוסין היא טבעת המביעה הרבה רגש. אך מלבד היותה כזו. היא גם צריכה להתאים לעונדת אותה בסופו של דבר. כאן ריכזנו את הנקודות שיסייעו לך לבחור טבעת אירוסין לאהובת ליבך. אנחנו מתחילים.

 

קבע תקציב לרכישה

טבעת אירוסין יכולה להגיע למחירים הזויים בהתאם לכמות היהלומים והשיבוצים… מסיבה זו, לפני הכל אתה צריך להגדיר את המחיר שתהיה מוכן לשלם על הטבעת. נכון, רכישת טבעת היא חד פעמית. אך היא חייבת להיעשות בשיקול דעת. גם אם בא לך לתת את כל מה שיש לך די לרכוש טבעת יפה…

טבעות אירוסין

חפש חנות אמינה ושירותית

לאחר הגדרת התקציב, חשוב לפנות לחנות אמינה שיש לה סחורה טובה והיא ממשיכה לתת שירות גם לאחר הרכישה. הרבה פעמים יש צורך בניקוי /תיקון / הברקה או הקטנה לאחר הרכישה וחנות שמה דגש על שירות תיתן שירותים אלו. תכשיט עשוי זהב לבן לדוגמא, הוא בעל ציפוי רודיום העלול לדהות עם הזמן וכך, יש צורך לאחר תקופה לחדש את הציפוי הקיים. חנות בעלת שירות תציע שירות כזה.

 

התאם את סגנון הטבעת למה שהיא אוהבת

הטבעת צריכה להתאים לסגנון בת הזוג. בחירת תכשיט נעשית על פי טעם אישי וכאשר הרכישה נעשית בהפתעה, ללא בת הזוג, כמו ברכישה כזו, חשוב לנסות להתאים את עיצוב וסגנון הטבעת לסגנון שהיא אוהבת. יש נשים שאוהבות סגנון אצילי ומינימלי לעומת כאלו האוהבות טבעות מעוצבות בעיצובים חדשניים. אם היא מתקשטת בתכשיטים, יתכן וטבעת אירוסין בעלת יהלום גדול ועיצוב מעניין ומקורי, יתאים לה יותר.

טבעות אירוסין

מבנה הטבעת

מבנה הטבעת צריך להתאים למבנה האצבעות שלה. בדרך כלל טבעות צרות יתאימו לבעלות אצבעות עבות וקצרות בעוד שלבעלות אצבעות ארוכות ודקות, טבעת עבה ובעלת נוכחות תאים יותר. טבעת עבה לאצבע קצרה עלולה לשוות לה מראה קצר עוד יותר. ההמלצה היא לפנות לחנות תכשיטים המאפשרת רכישת טבעת אירוסין עם אפשרות החלפה בהמשך. הרי קשה להתאים ניואנסים כאלו מבלי לראות את המדוברת.

 

היהלום שעל הטבעת

בחירת היהלום היא משמעותית. יש יהלומי מעבדה, יש יהלומים מקורייים וכאשר בוחרים יהלום חשוב לבדוק את גודלו, צבעו, שקיפותו – רמת הניקיון שלו ורמת הגימור הסופית. לרוב, כל מוכר בחנות טבעות אירוסין ידע לתת לכם מידע על היהלום שתרצו. יהלום יקר ייקר את הטבעת ויהיה ניתן למצוא יהלום במחיר המתאים לתקציב שלכם.

 

צבע הזהב

טבען אירוסין קיימת במגוון צבעים. יש גוון זהב צהוב, זהב לבן וזהב אדום. גוון הטבעת יבחר בהתאם לגוון העור של המיועדת. אם מדובר במישהי בהירת עור, זהב לבן או אדום יתאים לה יותר מזהב צהוב. זהב צהוב יתאים לבעלות עור שחום. שתהיה בחירה נכונה ומשמחת! המון מזל טוב!

טבעות אירוסין

אולי יעניין אותך גם

טבעות כסף
מחירי טבעות אירוסין

בקשת נישואין של גבר מאשתו העתידית, היא האירוע המשמח המשמעותי הראשון המשותף לשני בני הזוג. בעת הכרזת האירוסין, נהוג בדרך כלל שבן הזוג יעניק לארוסתו

קראו עוד »
טבעות אירוסין – דגשים

הגיע הרגע הגדול – אתה עומד להציע לבחירת לבך נישואין, ומה מרגש יותר מבחירה של טבעת אירוסין? המומחים של דיימונד פקטורי אספו עבורך את הדגשים

קראו עוד »