חיפוש

עשה ואל תעשה לאחר יישור שיניים

כל אדם יודע כי שיניים עקומות זה אחד הדברים הפחות יפים שיש. שן עקומה זה דבר הפוגע במראה שלנו ומשפיע עלינו לרעה ולכן אנו חייבים לטפל בהקדם בשיניים עקומות.

כיום יישרו שיניים זה דבר מאוד נפוץ ורבים מבצעים זאת בכדי להחזיר את השיניים להיות ישרות.

על רקע זה עולה השאלה מה לעשות לאחר יישור שיניים ומד לא לעשות? אם כן אתם צריכים להבין כי אסור לשחק עם הגשר שעל השיניים ואסור להשתמש בכוח בכדי לשנות את מיקומו.

מה שאתם כן צריכים לעשות לאחר היישור זה להקפיד על היגיינת הפה שלכם.

יש לצחצח פעמיים ביום למספר דקות וכך לשמור על השיניים שלכם גם לאחר היישור.

הדבר המעצבן ביותר הוא ליישר את השיניים ואז לעקור אותן עקב חור בשן ולכן היגיינה היא כה חשובה בשמירה על השיניים.

 

האם יישור שיניים זה דבר כואב?

באתר הראשי של דנטלי אתם תמצאו מידע עצום על יישור שיניים. על רקע זה עולה השאלה האם יישור שיניים זה דבר כואב או לא? אם כן אתם צריכים להבין כי באופן יחסי היישור הוא לא כואב בטח אם אנו משווים אותו לפעולות אחרות של רפואת שיניים כמו עקירת שיניים. כמובן שככל שהרופא שלכם יותר טוב כך יישור השיניים יהיה פחות כואב ולכן אתם חייבים להבין שיש משמעות לשאלה איזה רופא מטפל בכם ולא כדאי לזלזל בנושא זה. יש לציין שאם כואבות לכם השיניים לאחר היישור כדאי לפנות אל הרופא ולוודא כי הכול בסדר עם היישור ושאין תקלה או פגם בהליך היישור.

 

האם כדאי לבצע יישור שיניים בגיל מבוגר?

באתר הראשי של דנטלי אתם תמצאו עוד מידע על הנושא של יישור שיניים. בין היתר אתם תמצאו שם תשובה לשאלה האם כדאי לבצע יישור שיניים בגיל מבוגר. אם כן אנו נענה לכם על השאלה זאת גם כן בכדי לחסוך לכם זמן. עליכם לדעת כי יישור שיניים אפשר לבצע בכל גיל וזאת עקב העובדה ששיניים עקומות משפיעות עלינו תמיד ופוגעות במראה שלנו. לכן אם אתם מבוגרים עם שיניים עקומות כדאי לכם לחשוב על האופציה של יישור השיניים והחזרתן למצבן הנורמלי והטוב. הגיל לא צריך למנוע מכן לבצע יישור שיניים וזה משהו שכדאי לכם לתת עליו את הדעת.

 

כיצד אבטיח כי היישור יתבצע כמו שצריך?

אז איך נבטיח כי היישור יתבצע בצורה טובה? התשובה היא שיש להבטיח כי נהלים של רופא השיניים הם ברמה גבוהה. עלינו להבטיח כי הרופא יודע בדיוק מה הוא עושה וכי הוא יבצע זאת בצורה הטובה ביותר שיש. ככל שהנהלים יותר מסודרים כך היישור יהיה ברמה יותר גבוהה ולכן אנו חייבים לבחון את הנהלים שעל פיהם הרופא עובד לפני שאנו בוחרים בו או באחר.

 

גשר

אולי יעניין אותך גם