חיפוש

היתרונות של רכב חשמלי – כל מה שתצטרכו לדעת

רכבים חשמליים עשו צעדים טכנולוגיים עצומים מאז הוצגו לראשונה, והם פופולאריים יותר מאי פעם. עם זאת, חלק מהנהגים עדיין מהססים לבצע את המעבר ממכוניות המונעות בגז, בעיקר בשל תפיסות שגויות שלפיהן רכבי רכב חשמליים עדיין סובלים מאותם חסרונות שהם סבלו מהן בשנים הקודמות שלהם.

אמנם למכוניות חשמליות יש את החסרונות שלהן, אבל יש גם יתרונות ניכרים לבעלות על אחת כזו. על כן נבחן במאמר הזה מספר יתרונות מרכזיים של מעבר לרכב חשמלי שיהפוך את החיים שלכם לנוחים וזולים יותר.

 

למה לעבור לרכב חשמלי?

היתרונות של בעלות על רכב חשמלי עולים ללא ספק על כל החסרונות – מהוצאת פחות כסף בטווח הארוך ועד ביצוע פחות נסיעות לתיקון. ישנן מספר סיבות מרכזיות עבורן שווה לכם לשקול את המעבר לשימוש בעוצמה והיעילות של רכב חשמלי. יתרונות הכוללים:

למה לעבור לרכב חשמלי

הם פחות מזיקים לסביבה

עבור נהגים רבים, עצם הידיעה שכלי רכב חשמליים טובים יותר לסביבה היא סיבה מספקת לבצע את ההשקעה. לרכבי רכב חשמליים אין אפילו מערכת פליטה, כלומר יש להם אפס פליטות. ומכיוון שכלי רכב המונעים בגז הם תורמים גדולים להצטברות גזי חממה באטמוספרה של כדור הארץ, המעבר למכונית חשמלית יכול לעזור לתרום לאוויר נקי יותר ולכוכב לכת בריא יותר.

הם פחות מזיקים לסביבה

חשמל זול יותר מבנזין

הנהגים הישראלים משלמים סכומים רבים בנהיגה במכוניות מונעות בגז, מה שבאמת לא נראה כמו הרבה – עד שמשווים את זה לעובדה שרבים מהמכוניות החשמליות, במיוחד של סיטרואן, פועלות בשליש מהעלות הזו, בהתחשב בחשמל. זול משמעותית מבנזין.

ומכיוון שסביר להניח שתטעינו את המכונית החשמלית שלכם במוסך שלכם רוב הזמן, התקנת פאנלים סולאריים בבית שלכם יכולה לחסוך לכם עוד יותר כסף על הפעלת הבית שלכם וגם על הטענת הרכב החשמלי שלכם.

 

התחזוקה פחות תכופה ופחות יקרה

מכיוון שמכוניות חשמליות הן, ובכן, חשמליות, הן אינן פועלות על שמן ולכן אינן מצריכות החלפת שמן (או כל תחזוקה אחרת הקשורה למנועי בעירה, לצורך העניין). עוד צד חיובי? הבלמים ברכבים חשמליים בדרך כלל אינם נשחקים מהר כמו אלה במכונית קונבנציונלית, מה שאומר חיסכון רב יותר עבורכם בזמן ובכסף.

 

סיטרואן מובילה את המהפכה החשמלית

סיטרואן מובילה את המהפכה של מעבר לרכבים חשמליים, עם דגמי מכוניות פרטיות ומסחריות בהנעה חשמלית. אשר מותאמות לצרכים שלכם, וחוויית נהיגה אולטימטיבית. הרכבים החשמליים של סיטרואן, עוצבו ונבנו במטרה לספק לקהל הנהגים ברכבי העולם, רכב חשמלי יעיל, בטוח ומהנה לנהיגה.

בין אם אתם רוצים להצטרף למהפכה בהחלפת הרכב הפרטי שלכם או רכב העבודה שלכם, לסיטרואן יש הפתרון המושלם עבורכם. כאשר כל את מגיע אליכם בזכות קבוצת לובינסקי, אשר פורשים לפניכם את כל האפשרויות למימון ורכישת רכבים חשמליים.

היתרונות של רכב חשמלי - כל מה שתצטרכו לדעת

אולי יעניין אותך גם