חיפוש

אילו תכשיטים הכי מתאימים כמתנה ליום הולדת?

תכשיטים כמתנה

זה לא טרנד חדש לקנות תכשיטים לאישה ליום ההולדת. מדובר במנהג שקיים מאז ומתמיד ולא סתם- תכשיטים הם מתנה איכותית שנשארת עם מישהי לכל החיים, וכל פעם שהיא עונדת מחדש את התכשיט היא נזכרת במתנה ובמחווה שלך. תכשיטים הם עולם מגוון וורסיטלי כך שלכל אחת מחכה בחוץ התכשיט המושלם- מה יש לא לאהוב?

 

הסוגים השונים

קיימים לא מעט סגנונות שונים של תכשיטים, במגוון מחירים שונים, בסגנונות שונים, מתרבויות שונות ומחומרים שונים. התכשיטים נבדלים זה מזה בכל כך הרבה תחומים שלפעמים קשה לבחור בשביל אדם אחר. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור תכשיט מושלם ליום ההולדת הבא:

  1. להסתכל על התכשיטים הקיימים

    עברו על מגירת התכשיטים של מקבלת המתנה, אילו תכשיטים כבר יש לה? תכשיטי זהב או כסף, עם פנינים או עם חרוזים, תכשיטים עם אבני חן או זרקונים שקופים- נסו להיצמד לסגנון התכשיטים שהיא כבר עונדת כדי לוודא שתקלעו בול לטעם שלה.

  2. החברות שמהן היא קונה

    חפשו באילו חנויות היא קונה, תסתכלו בעמודים שהיא עוקבת אחריהם באינסטגרם, בסמלים שמודפסים על קופסאות התכשיטים שלה, או שתשאלו אותה פעם מאיפה הטבעת או העגיל שהיא עונדת. אם תקנו מחברה שהיא אוהבת רוב הסיכויים שהתכשיט שתמצאו יתאים לה וגם אם לא היא תוכל להחליף אותו במשהו שהיא תאהב בחנות.

  3. תתיעצו עם חברות שלה

    נשים לרוב שמות לב לתכשיטים של חברות שלהן. תשאלו חברות שלה איזה תכשיט היא תרצה, תראו להם כמה אופציות, תתייעצו וככה לרוב תקלעו בול לתכשיט החלומות שלה.

  4. תלכו על קלאסיקות

יש תכשיטים שהם פשוט קלאסיקות על זמניות בלתי ניתנות לערעור. בין התכשיטים הקלאסים קיימים כמובן החישוקים העבים והטרנדים, הטבעות העדינות שמשובצות באבן וגם שרשראות עדינות עם תליון של לב, פרח או אבן משובצת. הקלאסיקות לעולם לא יאכזבו ולרוב התכשיטים יהיו כל כך יפים בפני עצמם שהמתנה תקלע לטעמה.

5. תכינו לבד

הכוונה בתכינו לבד היא לווא דווקא שתקחו שיעור צורפות ותיצרו לחברה שלכם טבעת (למרות שגם זה רעיון לא רע), הרעיון הוא שתזמינו תכשיט עם ערך מוסף מבחינה רגשית – תכשיט עם חריטה של תאריך מיוחד או שם כינוי, תכשיט עם סמל שחשוב לה או תכשיט שדומה למשהו שאיבדה בעבר. הערך הרגשי ישדרג מייד את המתנה והתכשיט בטוח ירגש.

 

לסיכום

תכשיטים הם מתנה מצוינת לכל אישה. המגוון רחב והמחירים נוחים- רק נשאר להיעזר בטיפים שלנו כדי לבחור בתכשיט המושלם בשבילה ולקלוע בול בכל יום הולדת מחדש.

תכשיט

אולי יעניין אותך גם

טבעות כסף
מחירי טבעות אירוסין

בקשת נישואין של גבר מאשתו העתידית, היא האירוע המשמח המשמעותי הראשון המשותף לשני בני הזוג. בעת הכרזת האירוסין, נהוג בדרך כלל שבן הזוג יעניק לארוסתו

קראו עוד »
טבעות אירוסין – דגשים

הגיע הרגע הגדול – אתה עומד להציע לבחירת לבך נישואין, ומה מרגש יותר מבחירה של טבעת אירוסין? המומחים של דיימונד פקטורי אספו עבורך את הדגשים

קראו עוד »