חיפוש

אזרחות צרפתית

מעוניינים להוציא אזרחות צרפתית? מרדכי שאבי, מנכ"ל חברת איזי נשיונליטי אשר מתמחה בתחום מסביר כיצד מתבצע התהליך.

אזרחות צרפתית – יהודים רבים זכאים

יהודים רבים ותושבי מדינת ישראל זכאים להוצאה של אזרחות צרפתית, מבלי שהם יודעים. למעשה, כפי שמסביר מרדכי שאבי (מוטי) מנכ"ל חברת איזי נשיונליטי אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בתחום של אזרחות זרה, וזאת לאור העובדה כי ממשלת צרפת מעניקה תנאים מקלים למדי בעבור יהודים אשר רוצים לקבל אזרחות. יחד עם זאת, מסביר שאבי כי ביחס למדינות אחרות באירופה, התנאים בצרפת קצת נוקשים, אולם באמצעות ליווי של חברה מקצועית ניתן בהחלט לקדם את התהליך באופן משמעותי ולקבל את האזרחות במהירות רבה.

מגדל אייפל

כיצד אפשר לקבל אזרחות צרפתית?

ע"פ מר שאבי, הדרך הטובה ביותר לבדוק האם אתם זכאים להוצאה של אזרחות על בסיס של זיקה לצאצאים יהודים אשר התגרו בצרפת, כמו גם כאלו אשר התגוררו בצפון אפריקה. על מנת להתחיל בבקשה יש להעביר לממשל הצרפתי מסמכים אשר כוללים עץ שורשים כמו גם הצגה של תעודת זהות או דרכונים של ההורים אשר מוכיחים כי הם אכן היו אזרחי צרפת. כלל המסמכים הללו צריכים להיות מתורגמים באופן מושלם לצרפתית, כמו גם חתומים ע"י נוטריון עו"ד אשר הוא הגורם המוסמך לאשר כי אכן מדובר במסמכים אמתיים לחלוטין. לאחר מכן, יש לפנות לקונסוליה הצרפתית ולבקש מעמד של אזרחות כאשר בהמשך התהליך יש לקבל ייצוג של עו"ד בכדי להתמודד עם הרשם לענייני אזרחות בצרפת, אשר מנהל את התהליך בבית המשפט הצרפתי. על כן, קבלת עזרה מחברה מובילה בתחומה אשר מכירה את התחום כמו גם את הממשל הצרפתי יכולה להבטיח כי התהליך יעבור בשלום, וכי תוכלו לקבל את האזרחות הצרפתית.

קבלת אזרחות באמצעות חברה מקצועית

כאמור, לאור העובדה כי התנאים בצרפת הם נוקשים ומחייבים עמידה מול גורמי ממשל אשר מתנהלים בשפה הצרפתית, ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם חברה מקצועית לתחום אשר תדע להעניק לכם את המידע המלא לגבי התהליך, עזרה באיתור של המסמכים כמו גם תרגום שלהם לשפה הצרפתית. בנוסף, חברות יוכלו להציע שירות של עו"ד לטובת הייצוג אל מול הרשויות, גם בעת מצב בו הרשויות ידחו את הבקשה לאור מילוי לא נכון של הטפסים או סיבה אחרת. על כן, זכרו כי אתם רוצים להוציא אזרחות צרפתית או כל אזרחות זרה אחרת ישנה חשיבות עליונה לעבודה עם חברה אשר תעניק לכם את האפשרות לקבל מעטפת מקצועית החל משלב הבדיקה הראשונית לגבי מידת הזכאות שלכם ועד לקבלת האזרחות והדרכון הזר. אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים כמו גם ייעוץ ראשוני ללא עלות לגבי הוצאה של אזרחות זרה, ניתן להיכנס לאתר הרשמי של חברת איזי נשיונליטי בכתובת https://www.easynationality.com.

אולי יעניין אותך גם